< Zpět na hlavní stranu

Roztoč kolo podpory, a pomoz Igorovi objet celý svět

Chceš-li se přidat k oslavě cyklistiky, posunout virtuálního Igora na cestě kolem světa a tím podpořit Kola pro Afriku, zaregistruj se. Chceš-li zvýšit Igorovu šanci, aby objel za 80 dní celý svět, vyzvi k účasti také 2 své přátele.  Chceš- li podpořit svou účastí v kampani i cyklistiku, roztoč kolo a ujeď 20 km. 

1

Zaregistruj se, přispěješ 100 Kč na činnost Kola pro Afriku
Každý účastník posouvá uhrazením registrace virtuálního cyklistu Igora o 20 km na jeho cestě kolem světa. Registrační příspěvek podpoří činnost Kola pro Afriku. Kolik urazil Igor kilometrů sleduj zde.

2

Ušlapej na kole 20 km a vyzvi další 2 přátele
Pokud svou účastí v kampani chceš podpořit cyklistiku, ušlapej 20 km. Pokud chceš posunout Igora ještě dál, sdílej svou účast na svém profilu a vyzvi či nominuj k účasti Na Igora! další 2 své přátele.

3

Sdílej své zážitky s Igorem
Igor přispívá příspěvky z cesty do facebookové skupiny NAIGORA a na Instagram #naigora. Sdílej i ty zážitek ze své cyklotrasy. Přispěješ k šíření dobrých tipů na cyklovýlety a popularizaci cyklostezek v České republice.

4

Sleduj Igora na cestě kolem světa až do cíle
Ze všech míst cesty kolem světa, které Igor díky podpoře účastníků dosáhl, posílá Igor pozdravy se zážitky. Igorovy příspěvky přenesou i vzpomínky Romana Posoldy z kolové expedice AROUND THE GLOBE. Jak se šlape na kole cestou kolem světa uvidíš zde. Až Igor dojede do cíle, vylosuje jednoho výherce ceny oslavy:
1. repasovaný model jízdního kola pod značkou KOLA PRO AFRIKU